Google Ads Reklamları

Google Ads ile internet üzerinde kolay bulunun.

Nasıl Çalışıyor

Reklamlarınızı oluşturun 

Reklamlarınızı oluşturun ve işletmenizle ilişkili kelime veya deyimler olan anahtar kelimelerinizi seçin.

Reklamlarınız Google’da görünür
İnsanlar Google’da anahtar kelimelerinizden birini aradığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Böylece, zaten sizinle ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapıyor olursunuz.

Müşteri kazanıyorsunuz 
İnsanlar satın almak veya hakkınızda bilgi edinmek için reklamınızı tıklayabilir. Bu kadar kolaydır!

Neden İşe Yarıyor

Hedef kapsam 
Google’da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Google’ın arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, Ads, Google’da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir.

Daha fazla kontrol 
İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer 
Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Aşamalar

1. Hazırlık Çalışmaları

Google Ads reklamlarınızı hazırlamadan önce, hem sektörünüzü hem hedef kitlenizi hem de firmanızı tanımak adına ön araştırma yapıyoruz. Düzgün reklamlar oluşturmanın birinci kuralı araştırma yapmaktan geçiyor. Bizler de bu hazırlık süresince gerekli tüm bilgileri topluyoruz

2. Kampanya Fikirleri

Sektörünüzü araştırırken, olası tüm kampanyaları hazırlıyoruz. Dönemsel trendleri, rakiplerinizi ve piyasayı kontrol ediyoruz. Hangi kampanya sizlere daha fazla fayda sağlar bulmaya çalışıyoruz.

3. Reklam Tasarım Süreci

Tasarım sürecinde, profesyonel tasarımcılarımızı ve metin yazarlarımızı kullanıyoruz. Reklamlarınızın düzgün şekilde hazırlanması, gelirlerinizi arttıracak en büyük detaydır. Metin reklamlarında SEO çalışmalarımızı yapıyoruz.

4. Uygulama ve Takip Aşaması

Hizmetlerimiz reklam süresince ve reklam sonrası analiz aşamalarında da devam ediyor. Bir sonraki kampanyalarınız nasıl hazırlanmalı, şu anki kampanyayı nasıl yönetmeliyiz…v.b. tüm konularda sizlere destek sağlıyoruz.

Google Harita (Maps) Seo

Harita SEO, websitenizde kullanılan normal SEO çalışmalarından farklıdır. Siz içeriğinizi ne kadar SEO uyumlu yaparsanız yapın bunun harita aramaları üzerindeki etkisi olmayacaktır. Google Haritalarda sizin üst sıralara çıkabilmeniz için yapmanız gereken en önemli şey varlığınızı güçlü delillerle ortaya koyabilmek gerekir. Şirket merkezinizi birçok kaynaktan doğrulamak, müşteri yorumu almak ve hakkınızdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde müşteriye iletmektir.

Aşamalar

1. Şirketi Tanıma Süreci

Sizlerden aldığımız fiziksel adresinizi, telefon numaranızı ve sektörünüzü eksiksiz bir şekilde tanımlıyoruz. Bu sayede Google, güvenilirlik puanınızı arttırıyor, sizleri daha üst sıralara yerleştiriyor.

2. Konum Doğrulama İşlemleri

Google Haritalar ’da yer alan fotoğraflarınızı güncelliyor, Google aramalarda gözüken konumunuzu doğruluyoruz. Harita aramalarında en üst sırada yer almak için yapılması gereken en önemli işlemi yapıyoruz.

3. Kullanıcı Değerlendirmeleri

Aratılan kelimelerde en iyi sonuç alınabilmesi için kullanıcıların sizlere olumlu yorumlar yapması ve yüksek puanlar verebilmesi çok önemlidir. Organik yorum ve puanlama kazanabileceğinizi sizlere gösteriyoruz.

4. Site İçi SEO Çalışmaları

Konum işlemlerinizi ayarladıktan sonra, web sitenizde konum hizmetlerinde kullanılan bilgilendirme yazılarınızı SEO uyumlu hale getiriyoruz. Website SEO çalışmalarının Google Haritalar’a etkisi az olsa tamamlanması gerekir.

 

Partners