Elektronik Ticaret Siteleri

Firmanızı internet üzerinden yeni insanlarla tanıştırıp hemen ticarete başlamanız için elektronik ticaretle satış sitenizi oluşturabilmenizi sağlıyoruz.

E-ticareti kolaylaştıran gelişmiş özellikler

Sizlere e-ticaret sitesi kurmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri kolay kullanımlı arayüzü ile sağlar.

Formu doldurun, E-ticaret altyapısını ücretsiz deneyin, işinizi e-ticarete taşıyın.

  Anahtar teslim e-ticaret platformu

  Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, tasarım, ödeme altyapıları ve diğer tüm yazılım özelliklerini e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. E-ticaret süreçlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlıyoruz.

  Sürekli yenileri eklenen gelişmiş özelliklerimiz, kolay yönetim panelimiz ve güvenli yazılımımız ile işletmelere ve girişimcilere uçtan uca çözümler üretiyoruz.

  Kolay kullanımlı e-ticaret yönetim paneli

  E-ticaret artık daha kolay, hızlı, ulaşılabilir ve güvenli! Tamamen yenilediğimiz e-ticaret yönetim panelimiz, internetten satış yaparken en büyük yardımcınız olacak.

  Türkiye’de ilk defa kullanıcılarının sahip olacağı onlarca yeni özellik, tasarımı sadeleştirilen kullanıcı arayüzü, güncellenen panel menüsü, %100 mobil kullanım, daha iyi performans, artırılmış güvenlik önlemleri… Yenilenmiş e-ticaret yönetim panelimizi hemen inceleyebilirsiniz.

  Tüm cihazlar ile tam uyumluluk

  Müşterilerinize cep telefonu, tablet ya da bilgisayar farketmeden kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

  Mobil uyumlu temalarımız sayesinde, e-ticaret sitenizin tüm mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde açılmasını sağlayabilir, müşterilerinize tüm cihazlarda sorunsuz bir alışveriş tecrübesi sunabilirsiniz.

  Akıllı sipariş yönetimi

  Akıllı sipariş yönetimi ile e-ticaret süreçlerinizi yönetmeniz çok kolay. E-ticaret siteniz için sunduğumuz özel çözümlerimiz ile sipariş, faturalandırma, stok yönetimi ve sevkiyat süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Sipariş yönetimi, kargo yönetimi, faturalandırma ve raporlama için ihtiyacınız olan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Kullanıma hazır ücretsiz & responsive temalar

  Tema mağazamızda yüzlerce tasarım seçeneği sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. İstediğiniz temayı seçip anında sitenize uygulayabilir, dilediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.

  Özel tasarım hizmetimiz olan Konsept Tasarım ile e-ticaret sitenize uygun tasarım hazırlayabilir, mevcut tasarımlarınızı güncelleyebiliriz.

  Google’da arandığınızda bulunun

  Ziyaretçilerinizi artırmak ve satış başarısı yakalayabilmek için hedeflediğiniz kelimelerde organik olarak trafik almalısınız.

  Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı, daha fazla ziyaretçiye erişerek müşteri sayınızı artırmanızı sağlayacak tüm araçları ve SEO özelliklerini size sunuyoruz.

  Pazaryeri entegrasyonları

  E-ticaret sitenize eklediğiniz ürünleri; eş zamanlı olarak Hepsiburada, N11, Trendyol ve Amazon’da listeleyip, satışa sunabilirsiniz.

  Çözüm ortakları ve API servisleri ile dilediğiniz pazaryerleri ile entegre olabilir ve ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Ürünlerinizi tüm pazaryerlerine kolayca gönderebilir ve düzenli olarak güncelleme yapabilirsiniz.

  Dükkanınız 7/24 satış yapsın

  Sadece kendi mağazanız ve bulunduğunuz bölge ile sınırlı kalmayıp, e-ticaret ile milyonlarca müşteriye kapılarınızı açabilirsiniz.

  Türkiye’de öncü bulut sunucu altyapımız sayesinde sizlere %99.9 erişilebilirlik oranı ile hizmet sunuyoruz. E-ticaret sitenizin kesintisiz online satışa devam etmesini sağlıyoruz.

  Ödeme altyapıları

  Türkiye’deki tüm banka sanal POS altyapıları ile engtegredir. Müşterilerinizden ödeme almak için dilediğiniz banka ile çalışabilirsiniz. Ayrıca Iyzico, iPara, PayTR, Wirecard gibi pek çok alternatif ödeme sistemini kullanarak ödeme alabilirsiniz.

  ‘Anında sanal POS’ çözümü sayesinde tek tıkla kredi kartı ödeme altyapısını kurabilirsiniz. Havale ve EFT ile ödeme alabileceğiniz gibi kapıda ödeme sistemini devreye alabilirsiniz.

  Özel indirimli kargo anlaşmaları

  Türkiye’nin önde gelen tüm kargo firmaları ile entegre olabilir, anında çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Anlaşmalı kargo firmalarının e-ticaret sitelerine sunduğu özel indirimli fiyatlardan faydalanarak, kargo maliyetinizi %60’a kadar azaltabilirsiniz.

  Hemen ücretsiz deneyin

  E-ticaret Paketleri’ni 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

    

   Partners